Wybrany wątek opinii

Tiaaaa i znowu żołnierze milicjanci czy my utrzymujemy ich ciężko pracując żeby chodzili na pielgrzymki?
gfnc (2020.08.11)
@gfnc - nie ma ze sie siedzi i nic nie robi, na emerytury niech zarabiaja
(2020.08.11)
Powrót do komentarzy