Wybrany wątek opinii

No tak prezydent lubi pojeść to trzeba nam dużo marketów w mieście Szkoda że nie lubi pływać bo byśmy mieli basen
(2020.07.20)
E tam Disneyland od razu a co tam. Baseny juz sa wiec nie marudź.
(2020.07.20)
Disneyland to my mamy w urzędzie miasta
(2020.07.20)
Znajdź inwestora co wybuduje ci ten basen. Co ma budowa marketu do budowy basenu. ?
Włodek (2020.07.20)
Basen odkryty przerasta słabiutkie elbląskie władze
(2020.07.20)
Powrót do komentarzy