Wybrany wątek opinii
No tak prezydent lubi pojeść to trzeba nam dużo marketów w mieście Szkoda że nie lubi pływać bo byśmy mieli basen
Do moderacji
Odpowiedz
21
8
E tam Disneyland od razu a co tam. Baseny juz sa wiec nie marudź.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Disneyland to my mamy w urzędzie miasta
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Znajdź inwestora co wybuduje ci ten basen. Co ma budowa marketu do budowy basenu. ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Basen odkryty przerasta słabiutkie elbląskie władze
Do moderacji
Odpowiedz
6
0