Wybrany wątek opinii

Aldi = badziewie, chłam i chemia !!! Germański odpad dla biedoty !!!
Po co to (2020.07.20)
@Po co to - Od 5tej juz bedziesz stac. Dobra Marka dla polskiej gospodarki.
(2020.07.20)
@Po co to - specjalnie dla ciebie
(2020.07.21)
Powrót do komentarzy