Wybrany wątek opinii
Aldi = badziewie, chłam i chemia !!! Germański odpad dla biedoty !!!
Do moderacji
Odpowiedz
31
15
@Po co to - Od 5tej juz bedziesz stac. Dobra Marka dla polskiej gospodarki.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@Po co to - specjalnie dla ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0