Wybrany wątek opinii

Decathlon postawić w tym zapyziałym mieście!
(2020.07.20)
DRESbląg - wioska olimpijska
(2020.07.20)
No to stawiaj
(2020.07.20)
Otworz zapyzialy
Jpa (2020.07.20)
Gość: zapyzialy to sam jesteś, ale Decathlon powinien powstać.
(2020.07.20)
Po co komu ten decathlon? Kto tu będzie robił te zakupy
Koszykarz? (2020.07.20)
Decathlon to chińska tandeta pasuje do tego tandetnego elblążkowa
(2020.07.20)
Powrót do komentarzy