Wybrany wątek opinii
Decathlon postawić w tym zapyziałym mieście!
Do moderacji
Odpowiedz
66
31
DRESbląg - wioska olimpijska
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
No to stawiaj
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Otworz zapyzialy
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Gość: zapyzialy to sam jesteś, ale Decathlon powinien powstać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Po co komu ten decathlon?
Kto tu będzie robił te zakupy
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Decathlon to chińska tandeta pasuje do tego tandetnego elblążkowa
Do moderacji
Odpowiedz
4
7