Wybrany wątek opinii
Brawo Anton Kolosov mega transfer ! OE nie było stać na ciebie ale conce stać co nikogo chyba nie dziwi
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
takka emerytura piłkarska. Anton zawse wielki szacun
Do moderacji
Odpowiedz
2
0