Wybrany wątek opinii

Wiadome od lat ze P O to najgorsza nacja a ten co tak szumi SZKODA SLOW.
(2020.07.03)
Jeden co trochę was ustawia. .. brawo
(2020.07.03)
Powrót do komentarzy