Wybrany wątek opinii
Zaraz mu przypną zabójstwo bo przecież bezdomny i pewnie jeszcze z problemem alkoholowym a nie daj boże schizofrenik ale będzie ładnie w aktach wyglądało i procenty będą rosnąć.
Do moderacji
Odpowiedz
12
31
@JiL - nikt nie napisał, że są bezdomni tylko, że nie mają stałego miejsca zameldowania. ja również nie mam stałego miejsca zameldowania i co jestem bezdomna, bo nie mam meldunku?
Do moderacji
Odpowiedz
26
5