Wybrany wątek opinii

Zaraz mu przypną zabójstwo bo przecież bezdomny i pewnie jeszcze z problemem alkoholowym a nie daj boże schizofrenik ale będzie ładnie w aktach wyglądało i procenty będą rosnąć.
JiL (2020.07.03)
@JiL - nikt nie napisał, że są bezdomni tylko, że nie mają stałego miejsca zameldowania. ja również nie mam stałego miejsca zameldowania i co jestem bezdomna, bo nie mam meldunku?
marianna123456 (2020.07.03)
Powrót do komentarzy