Wybrany wątek opinii
Gratulacje Panie Dariuszu !!!
Może teraz znajdzie Pan czas na poprawki swojej sztandarowej inwestycji mieszkaniowej w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
właśnie, żeby nie mama tego pana i Elzam to byłby nikim
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
a ty?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0