Wybrany wątek opinii

Czy zeby tam wejść trzeba przejść przez budynek biblioteki czy wejście jest przez bramę z tylu ?
(2020.06.17)
Wejście przez bramę z ul. Zamkowej bezpośrednio na dziedziniec. Zapraszamy!/ Biblioteka Elbląska
(2020.06.17)
Powrót do komentarzy