Wybrany wątek opinii
Czy zeby tam wejść trzeba przejść przez budynek biblioteki czy wejście jest przez bramę z tylu ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Wejście przez bramę z ul. Zamkowej bezpośrednio na dziedziniec. Zapraszamy!/ Biblioteka Elbląska
Do moderacji
Odpowiedz
6
0