Wybrany wątek opinii
Piękne, klimatyczne miejsce, bardzo zadbane i przyjazne, byłam-polecam.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@rita - chetnie tam pojde pobawic sie w doktora :))
Do moderacji
Odpowiedz
1
2