Wybrany wątek opinii

Piękne, klimatyczne miejsce, bardzo zadbane i przyjazne, byłam-polecam.
rita (2020.06.17)
@rita - chetnie tam pojde pobawic sie w doktora :))
(2020.06.17)
Powrót do komentarzy