Wybrany wątek opinii

Panie Szymku, pan mysli, że jakby ktoś pojawił się z gotówką i powiedział : Gadanie o kopaniu czy prawdziwa praca jaką mogłby być kosmodrom integrujący państwo bez kosztów remontu nieba ? W Elblągu wybrano by to drugie - praktycznie. W ubiegłym wieku to miasto było dziurą zabitą dechami, a i Polska może tylko zyskać na postępowych elblążankach. Nie reszty zacofania kraju, które pan odwiedza i tylko narzeka. A tamci nasz region popierają, bo mogą być podwykonawcami jak nie kanału to lepszych przedsięwzięć.
konkurencjat (2020.06.15)
@konkurencjat - W ubieglym wieku kolego to to miasto bylo najbardziej uprzemyslowionym osrodkiem w Prusach Wschodnich!
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy