Wybrany wątek opinii
brak fontann w naszym miescie to obciach. halo ratusz. wlaczcie fontanny. obudzcie sie ksiezniczki.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Jest koronawirus i dajcie nam spokoj do emerytury juz niedaleko jak ci za cieplo to wez sobie prysznic. .. .. Sztab Kryzysowy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0