Wybrany wątek opinii

czy jaśnie nam panujący uruchomią wreszcie fontanny miejskie?!!!
(2020.06.13)
niedoczekanie Twoje i moje też. tu sie nic nikomu nie chce. ..
(2020.06.13)
nie po to woda poszla w gore zeby teraz ja wylewac, to nie przelewki :D
(2020.06.13)
Powrót do komentarzy