Wybrany wątek opinii
czy jaśnie nam panujący uruchomią wreszcie fontanny miejskie?!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
niedoczekanie Twoje i moje też. tu sie nic nikomu nie chce. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
nie po to woda poszla w gore zeby teraz ja wylewac, to nie przelewki :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
0