Wybrany wątek opinii

Dzięki Dudzie szybciej poszli na emeryturę dzięki której mogą tracic czas na takie protesty!!!! Za donka czy trzaskowskiego to bedziecie robić jak niewolnicy o 70 siatki!!!! Gorzej, ze jak czlowiec dobija do tych 60-65 lat zazwyczaj zmaga sie z chorobami-głównie onkologicznymi, wiec przy waszym poparciu dla tego zdziczałego kontynuatora niszczenia wszystkiego jest prawdopodobieństwo, że do emerytury nie doczekacie drodzy kodowcy. .. :(czego mimo wszystko wam nie zycze
Rolnikalewmiescie (2020.06.09)
@Rolnikalewmiescie - Wszedzie sie lchaja. wasz czas do lamusa. Wszedzie widza zlo. zenada.
(2020.06.09)
Powrót do komentarzy