Wybrany wątek opinii

Sama jestem kierowca 2 razy facet spowodowal kolizje. wstydze sie za baby. moze pomylila drazek.
(2020.06.02)
Mężczyźni też powodują wypadki. Wstydź się jedynie za swoje błędy. "Baby, dziady"to niezbyt eleganckie określenia.
marabi (2020.06.02)
Powrót do komentarzy