Wybrany wątek opinii
Sama jestem kierowca 2 razy facet spowodowal kolizje. wstydze sie za baby. moze pomylila drazek.
Do moderacji
Odpowiedz
7
15
Mężczyźni też powodują wypadki. Wstydź się jedynie za swoje błędy. "Baby, dziady"to niezbyt eleganckie określenia.
Do moderacji
Odpowiedz
14
5