Wybrany wątek opinii

Nagrywajcie ludzie piratów drogowych i wysyłajcie nagrania na policje. Uratujecie komuś życie eliminując psychola z dróg.
Gosc123 (2020.05.25)
@Gosc123 - najwięksi psychole jakich spotkałem na drodze to policjanci
(2020.05.25)
@Gosc123 - Jeszcze żadne nagranie nikogo z drogi nie wyeliminowało.
(2020.05.25)
Powrót do komentarzy