Wybrany wątek opinii
Nagrywajcie ludzie piratów drogowych i wysyłajcie nagrania na policje. Uratujecie komuś życie eliminując psychola z dróg.
Do moderacji
Odpowiedz
22
6
@Gosc123 - najwięksi psychole jakich spotkałem na drodze to policjanci
Do moderacji
Odpowiedz
8
13
@Gosc123 - Jeszcze żadne nagranie nikogo z drogi nie wyeliminowało.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1