Wybrany wątek opinii

Wow! Widać, że interesujesz się Elblągiem, gratulacje! -wcale sie nie interesuje bo oszukiwałem.
(2020.05.23)
gamoń
(2020.05.24)
a ty ważniak (jego lektor jesli wiesz co mam na mysli )
(2020.05.24)
Powrót do komentarzy