Wybrany wątek opinii
Co znowu strajkują, zadają zadania domowe i opalają się na słoneczku, a rodzice spędzają po kilka godzin na pracach domowych i to oni powinni wyjść na ulice bo pracują i nauczaja dzieci za nauczycieli za darmo. Nauczyciele powinni się dzielić z rodzicami kasą.
Do moderacji
Odpowiedz
19
15
@rodddzic - Ty czytasz w ogóle, kto strajkuje? Czy po prostu chcesz Swoje żale wylać, bo już masz dość własnych Dzieci. .. ?
Do moderacji
Odpowiedz
10
0