Wybrany wątek opinii

Skandal, by obniżać płacę ludziom tak mało zarabiajacym, gdzie poczucie wstydu i przyzwoitości u decydentów. Tymczasem w ratuszu powołują kolejnego wice. Oczekiwanie pomocy od Solidarności zdaje mi się złudne, bo ten związek stał się anachroniczny i skostnialy. Żal mi tych ludzi
Beta25 (2020.05.20)
@Beta25 - Elemelek już dawno wstydu nie ma. .A ludzi pracujących ma tam gdzie słońce nie dochodzi. .. Liczy się tylko oni jego ekipa. .
Gosc1 (2020.05.21)
@Gosc1 - O nowi 2 sztuki te same co wyżej niezadowolone z krytyki czyżby bały się o swoje stołki. .. .. SUTO OPŁACONE
Mm1 (2020.05.21)
@Beta25 - standaryzację niech wprowadza do swoich portfeli. .. .. ci co pracują na dyrektorskich i kierowniczych stanowiskach i rada miasta niech obnizy. sobie pensje choćby o 30 procent. .. .
Witold (2020.05.21)
Powrót do komentarzy