Wybrany wątek opinii
Ciekawe, czy znow jak miesiąc temu pojawi się wpis proszacy o zaangażowanie się adopcją zwierząt naszych duchownych i namawianie do tego swoich parafian w czasie ogloszeń. Może bylby to dobry gest w czasach, gdy opinia publiczna ksztaltuje sobie opinię o polskich duchownych na podstawie filmow braci Sekielskich.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
policja prokuratura dala ciala, reka reke myje
Do moderacji
Odpowiedz
0
0