Wybrany wątek opinii

Ta wycinka drzew to pewnie na zlecenie jakiejś miejskiej biurwy bo mu drzewa do kominka zabrakło.
Fakty są takie (2020.05.08)
@Fakty są takie - Co ty mieszczuchu wiesz o gospodarce leśnej. Pewnie jakiś "szeryf"?
myk (2020.05.08)
Powrót do komentarzy