Wybrany wątek opinii
Ta wycinka drzew to pewnie na zlecenie jakiejś miejskiej biurwy bo mu drzewa do kominka zabrakło.
Do moderacji
Odpowiedz
25
7
@Fakty są takie - Co ty mieszczuchu wiesz o gospodarce leśnej. Pewnie jakiś "szeryf"?
Do moderacji
Odpowiedz
3
14