Wybrany wątek opinii

Tramwaje w Elblągu to skansen na kołach. Brud, smród i kursowanie niezgodnie z rozkładem jazdy.
gfdgg (2020.04.21)
Zapomniales o bezdomny
(2020.04.21)
Powrót do komentarzy