Wybrany wątek opinii
Tramwaje w Elblągu to skansen na kołach. Brud, smród i kursowanie niezgodnie z rozkładem jazdy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
11
Zapomniales o bezdomny
Do moderacji
Odpowiedz
5
0