Wybrany wątek opinii

Prezes PiS jutro idzie oddać hołd pod pomnik nie poczeka tak jak Ty . Co na to powiesz . I mamdatem nikt go nie ukara.
Elblążanin 666 (2020.04.09)
A ,Ci matole, żal tyłek ściska
? (2020.04.10)
Powrót do komentarzy