Wybrany wątek opinii

Drodzy rodacy czy zauważyliście, że obywatele i obywatelki zaczynają bardziej się bać mandatów i wszechobecnych kar (tak naprawdę za wszystko) niż tego napompowanego medialnie wirusa. A co najlepsze biegnę przez Bażantarnię ( nielegalnie, wiem to straszne ) napotykam drugiego nielegalnego człowieka i pierwsze pytanie po słowie CZĘŚĆ : stoi policja na parkingu ??? Biegnę do Jagodnika przez las i taka sama sytuacja ;) Jeszcze nikt nie zapytał mnie czy mam napompowanego wirusa ;) Pozdrawiam wszystkich płynących pod prąd w tym wspaniałych czasach.
Obywatel (2020.04.06)
Ześ go pewnie zaraził,albo on Ciebie
Buahabuhaha (2020.04.06)
Powrót do komentarzy