Wybrany wątek opinii
Ooo Kaśka S. na zdjęciu to ładna dziewczyna ale za dużo kilogramów nosi na sobie, pobiega to wypięknieje:)
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Skandaliczny komentarz, ręce opadają. Może komentujący spojrzy w lustro i sprawdzi czy sam taki idealny jest.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Komentarz powinien zostac usuniety! Czy ktoś to moderuje! Skandal!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1