Wybrany wątek opinii

Ooo Kaśka S. na zdjęciu to ładna dziewczyna ale za dużo kilogramów nosi na sobie, pobiega to wypięknieje:)
(2020.04.06)
Skandaliczny komentarz, ręce opadają. Może komentujący spojrzy w lustro i sprawdzi czy sam taki idealny jest.
(2020.04.07)
Komentarz powinien zostac usuniety! Czy ktoś to moderuje! Skandal!
(2020.04.07)
Powrót do komentarzy