Wybrany wątek opinii
@Emeryci - "Panie Władzo Karć, Karać i jeszcze raz Karać bez skrupułów"- Jeszcze niedawno PISałeś: kopać kopać, teraz karać karać. no tak piszesz co ci karzą, sam nie myślisz.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
A po co , jak za mnie mysla!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0