Wybrany wątek opinii

@Emeryci - "Panie Władzo Karć, Karać i jeszcze raz Karać bez skrupułów"- Jeszcze niedawno PISałeś: kopać kopać, teraz karać karać. no tak piszesz co ci karzą, sam nie myślisz.
(2020.04.06)
A po co , jak za mnie mysla!
(2020.04.07)
Powrót do komentarzy