Wybrany wątek opinii
Historia zatacza kolo . Bezprawne represje rozpoczeto . Tylko czołgów jeszcze brak
Do moderacji
Odpowiedz
50
40
Op1 ja w nim śpię
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Terrorysci w uniformach - Może jeszcze będą, przecież z opozycji się domagają; )
Do moderacji
Odpowiedz
4
1