Wybrany wątek opinii

Historia zatacza kolo . Bezprawne represje rozpoczeto . Tylko czołgów jeszcze brak
Terrorysci w uniformach (2020.04.06)
Op1 ja w nim śpię
Śpioch . (2020.04.06)
@Terrorysci w uniformach - Może jeszcze będą, przecież z opozycji się domagają; )
polaki (2020.04.06)
Powrót do komentarzy