Wybrany wątek opinii

A motorki (szlifierki)na Modrzewinie śmigają i śmigają. No ale ich nikt NIGDY nie zatrzymywał, droga Policjo. Prymitywni elbląscy panowie ulic i hałasu w nocy, rządzą cały czas.
(2020.04.06)
W niedziele kolo Nowakowa po polach w 4 jeździli
(2020.04.07)
Powrót do komentarzy