Wybrany wątek opinii
Pod jednym z okien na fotografii wisi hakenkrojc, ten symbol kojarzy mi się oczywiście z hitlerowskimi Niemcami ale on musiał narodzić się dużo wcześniej
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Jutrzenka - Dziś wisi tam banner wyborczy D. .. y
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
@Dziś wisi tam. .. Nie jestem zainteresowana polityka, napisałam tylko z uwagi na swoje zainteresowanie historią
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Coś nie wyszło?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0