Wybrany wątek opinii

A ja uwielbiam Marienburg, Elbing i całe Prusy Wschodnie.
Eryk (2020.03.28)
@Eryk - Oraz chłopców i dziewczynki
(2020.03.29)
Powrót do komentarzy