Wybrany wątek opinii

Na 100% zarabiam więcej niż Ty, ale gdybym napisał ile mam samej tylko podstawy, to 3/4 komentujących zjadłoby mnie żywcem, bo taka jest mentalność plebejskiego polaka. Zazdrościć i nienawidzić, a nie zrobić coś ze sobą w kierunku poprawy swojego bytu i dorównania w górę.
(2020.03.25)
Taaaaaa jasne hahaha
(2020.03.26)
Powrót do komentarzy