Wybrany wątek opinii

Odziez jest wazna tam kupuje ubrania do pracy i bielizne. Bez majtek i bluzki mam chodzic..
(2020.03.16)
Tak
(2020.03.16)
Póki co wystarczy wyprać. A za 2 tygodnie albo miesiąc, jak odwołają zakaz, kupisz sobie nowe.
(2020.03.16)
Powrót do komentarzy