Wybrany wątek opinii
Odziez jest wazna tam kupuje ubrania do pracy i bielizne. Bez majtek i bluzki mam chodzic..
Do moderacji
Odpowiedz
5
14
Tak
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Póki co wystarczy wyprać. A za 2 tygodnie albo miesiąc, jak odwołają zakaz, kupisz sobie nowe.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0