Wybrany wątek opinii

Stoja jeden przy drugim a gdzie odstepy co.najmniej 1,5 metra. Myslcie ludzie. W sklepach to samo odstępy przy kasach.
(2020.03.16)
Weź już nie wymyślaj z tymi odsetkami kto będzie chciał to się odsunie kto nie to się przesunie kur...ludzie weźcie dajcie se siana!!!chore to wszystko
(2020.03.16)
Powrót do komentarzy