Wybrany wątek opinii
ZKM jak zawsze w awangardzie. Otóż obecnie i do odwołania sobotnie rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, a co z cenami biletów miesięcznych ?
Do moderacji
Odpowiedz
23
2
Popieram. To już kolejny miesiąc, kiedy płacę 100% za bilet miesięczny, a mam ograniczoną możliwość korzystania z usługi, bo przecież w ubiegłym miesiącu był strajk. Ogranicza się ilość autobusów, bo niby malo ludzi jeździ. W takim razie w ramach uzyskanych oszczednisci ZKM POWININ zwrócić polowe ceny biletu tym pasażerom, którzy mają BILET MIESIECZNY, a ograniczono im korzystanie z autobusów. Zrozumiałe i usprawiedliwione byłoby działanie ZKM, gdyby obecne ograniczenia były spowodowane złapanie koronowirusa przez kierowców i nie miałby kto świadczyć pracy. A w tym wypadku ZKM wykorzystuje sytuację, żeby zaoszczędzić. NIE JESTEM SPONSOREM ZKM. POPROSZĘ ZWROT KASY ZA BILET MIESIĘCZNY. Dodatkowo mniejsze liczba kursów stanowi zagrożenie dla pasażerów, bo teraz autobusy będą zatłoczone.
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
@Sponsor ZKM - na was wlasnie Wroblewski chce zarobic i nie oddac kasy zeby bylo na pokrycie strajku tramwajarzy
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
@Sponsor ZKM - Poproś tam gdzie płaciłeś sponsorze.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1