Wybrany wątek opinii

Pieprzony wielbiciel szkopòqw ,mamy swoją historię !
Ktośzpółnocy (2020.03.14)
@Ktośzpółnocy - Szkopy się nie panoszyły, tylko tu dłużej jak my żyli. Myśmy tu przybyli z zadupia Polski Przedwrześniowej (Kresy, Litwa, Białoruś )"dzięki"temu że "wujek'Adolf przegrał wojnę, a o naszej lokalizacji decydowano za nas i bez nas, bo od Potopu Szwedzkiego mieliśmy rządy, jak papier toaletowy. .. @Amen
(2020.03.14)
Powrót do komentarzy