Wybrany wątek opinii

@Wodowskaz ty to musisz być pracownikiem EPWiK - "polska jezyk trudna jezyk"
hamulcowy (2020.03.13)
Hamulcowy , polska no trudny jezyk , ale co chcesz , albo o co Ciebie chodzi? Jak bys tak jak ja tual sie po calym swiecie , to tez bys tak mial W wodociagach nigdy nie robilem , ale napic sie lubie.
Wodowskaz (2020.03.13)
Powrót do komentarzy