Wybrany wątek opinii

Czyli północne osiedla jak np. Nad Jarem tej wody są pozbawione?
(2020.03.12)
Mają wodę z drugiego ujęcia suw Królewiecka
Poiu (2020.03.12)
Powrót do komentarzy