Wybrany wątek opinii
Czyli północne osiedla jak np. Nad Jarem tej wody są pozbawione?
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Mają wodę z drugiego ujęcia suw Królewiecka
Do moderacji
Odpowiedz
4
1