Wybrany wątek opinii

Zdecydowanie miał wizję miasta i zdecydowanie konsekwentnie ją wdrażał. Tyle tylko, że była to wizje miasta powiatowego i dbania o interesy określonej grupy. Umarł człowiek, a zmarłym należny jest szacunek. Dlatego pochylam głowę w zadumie nad kruchością ludzkiego życia i wartością jakim jest samo w sobie. Nie pisałbym jednak peanów nad życiem i pracą, tylko trzymał się faktów. Najpierw Towarzysz Słonina, a potem Prezydent Słonina przez kilkadziesiąt lat kierował naszym miastem i decydował o tym gdzie będzie. W ramach podsumowania proponuję w oparciu o fakty i liczby odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie na mapie społeczno-gospodarczej Polski jest Elbląg po tych kilkudziesięciu latach zarządzania i wdrażania wizji. ..
GUS (2020.03.04)
@GUS - a kogo to obchodzi w takiej chwili i komu to potrzebne, weź sprawę w swoje mądre ręce, wygraj wybory i zrób Nowy Jork 2,
elleeee (2020.03.04)
Powrót do komentarzy