Wybrany wątek opinii

celem jest "utrzymanie"i "trwanie"klubu - bardzo ambitnie. Rozumiem ze chodzi o to zeby towarzystwo wzajemnej adoracji w postaci trenerow, asystentow, pracownikow administracji itd. bralo sobie kase niczym w kolejnym urzedzie typu UM? Klub ktory nie ma ambicji nie przyciagnie ani sponsorow, ani kibicow ani odpowiedniej jakosci zawodnikow i bedzie tylko dziadowal na peryferiach pilarskiejgo swiata, tak jak Elblag na peryferiach godnego zycia.
(2020.02.28)
W odpowiedzi kibice nie powinni chodzi na mecze.
Janek z Żulaw (2020.02.28)
Powrót do komentarzy