Wybrany wątek opinii

Czy mogę wziąć. Te kostki na opał
JANUSZEKbudownictwa (2020.02.28)
Hehe juuuuuż myślałem , że torowiska demontują, hehe Ci z tramwajów też mają takie kamizelki.
JużMyślałem (2020.02.28)
Konkretne te kostki dobrze by się paliły , dużo ciepła .
Zimno (2020.02.28)
Powrót do komentarzy