Wybrany wątek opinii
Czy mogę wziąć. Te kostki na opał
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
Hehe juuuuuż myślałem , że torowiska demontują, hehe Ci z tramwajów też mają takie kamizelki.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Konkretne te kostki dobrze by się paliły , dużo ciepła .
Do moderacji
Odpowiedz
6
0