Wybrany wątek opinii
A o strajku TRAMWAJARZy cisza jakby nic nie było strajku. Wstyd.
Do moderacji
Odpowiedz
40
3
Przypominam 126mln do oddania UE plus kary odsetki i obsluga wrazie likwidacji! Duuuuzo
Do moderacji
Odpowiedz
17
0
@Don - Ogłosi się upadłość i nic oddawać nie trzeba.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0