Wybrany wątek opinii

A o strajku TRAMWAJARZy cisza jakby nic nie było strajku. Wstyd.
(2020.02.27)
Przypominam 126mln do oddania UE plus kary odsetki i obsluga wrazie likwidacji! Duuuuzo
Don (2020.02.27)
@Don - Ogłosi się upadłość i nic oddawać nie trzeba.
entuzjasta (2020.02.28)
Powrót do komentarzy