Wybrany wątek opinii
W imieniu prowydu OUN-UPA kwiaty złożył nawet sam prowydnyk Miron Sycz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
I po co jątrzysz? Po prostu jest to po chamsku. I szkodzi nam, miejscowym.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nie denerwuj się! Facet wyrwał się ze szpitala i tak zareagował z radości.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Bo przecie on nasz Mykoła Kopernyk. Kwiaty sie należą wielkiemu synowi naszej ziemli.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0