Wybrany wątek opinii
Muzeum ciężarówek ,jak te na łapanki niemieckie to niekompletna technika Elbląga .
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Jak Komnick produkował te ciężarówki nie było Jeszcze Hitlerowców, to nie gadaja bzdur. Fajnie jakby takie muzeum powstało.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0