Wybrany wątek opinii

Muzeum ciężarówek ,jak te na łapanki niemieckie to niekompletna technika Elbląga .
Elbląski (2020.01.27)
Jak Komnick produkował te ciężarówki nie było Jeszcze Hitlerowców, to nie gadaja bzdur. Fajnie jakby takie muzeum powstało.
(2020.01.27)
Powrót do komentarzy