Wybrany wątek opinii
@Norbert 39 - Popatrz za okno. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
U nas to zawsze rządzić chcą tacy, co mówią: po co to budować, na co, nie da się, nie opłaca się. No i tacy twierdzą, że są najbardziej odpowiedni do rządzenia Polską? To na co nam tacy rządzący co nic nie potrafią a chcą rządzić? Skoro w Holandii i Niemczech się opłaca to trzeba takich ludzi zatrudnić, którzy tak przeprowadzą inwestycje, żeby się opłacało ją robić.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0