Wybrany wątek opinii
Dużo dzieci umierało bo jeszcze wtedy nie było szczepien obowiązkowych i nieobowiązkowych
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@autoch - w Sparcie zrzucali ze skały te wątlej jakosci noworodki i paradoksalnie spoleczenstwo bylo silne, a dzisiaj sie szczepi i pozniej chodza takie w rurkach jak dorosną, (- do tych minusujacych nie bierzcie moich slow na poważnie - to dygresja z mojej strony kpw? :D)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0