Wybrany wątek opinii

lepiej cesarza niż jarka czy donka, mira, zbycha, grzesia, robercika,
jest fajnie (2020.01.18)
@jest fajnie - Ale podobny do Jarka
(2020.01.18)
I tylko dlatego że stoi na taborecie
(2020.01.18)
Powrót do komentarzy