Wybrany wątek opinii

Pieski pewnie szczęśliwe.......
No tak Elbląg (2020.01.12)
@No tak Elbląg - Nie. nie szcześliwe bo laser im po oczach świecił.
(2020.01.12)
Powrót do komentarzy