Wybrany wątek opinii

Bo wtedy nadal wyglądały i zachowywały się adekwatnie do wieku i miejsca teraz...
No ja (2020.01.05)
Chyba sobie kpisz . poruszam sie po miescie i jakos nie widze kobiet w miniówach krzyczacych wez mnie . za to widze duzo bydlakow ktorzy malo sobie karku nie zlamia perfidnie gapiąc sie, gwiżdżac i krzyczac jakies podteksty ktorych nawet nie bede tu przytaczac Jak masz takie doswiadczenia gdzie dziewczyny w krotkich spodniczkach nie zachowuja sie adekwatnie to proponuje - zmień lokal do ktorego chodzisz
(2020.01.05)
Powrót do komentarzy