Wybrany wątek opinii

Bo w Elblągu mieszkają same burki pegerowskie
autoch (2019.12.28)
@autoch - Nie w Elblągu tylko koło, ostatnio nawet często wymieniane.
(2019.12.28)
Powrót do komentarzy