Wybrany wątek opinii
Wredne babsko dorabia sie na zwierzakach
Do moderacji
Odpowiedz
5
11
@Wrrt - ja tam zjadlbym te zwierzaki, owce mniam mniam
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
To zamiast pisać wredne komentarze jako anonim przedstaw się i powiedz co Ty zrobiłeś dla zwierząt
Do moderacji
Odpowiedz
1
0