Wybrany wątek opinii

Wredne babsko dorabia sie na zwierzakach
Wrrt (2019.12.24)
@Wrrt - ja tam zjadlbym te zwierzaki, owce mniam mniam
(2019.12.24)
To zamiast pisać wredne komentarze jako anonim przedstaw się i powiedz co Ty zrobiłeś dla zwierząt
(2019.12.25)
Powrót do komentarzy